Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search
 

Architektura Wnętrz

Duoform / Architektura Wnętrz

OFERTA PROJEKTOWA

Mieszkania i domy

Nasza pracownia oferuje kompleksowe projekty mieszkań jak i poszczególnych pomieszczeń kluczowych jak kuchnia czy łazienka. Projektujemy wnętrza dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb i stylu jaki Ci się podoba.

Lokale gastronomiczne

Projektujemy przestrzenie, w których Wy i Wasi klienci poczujecie się dobrze i z których nie chce się wychodzić. Maksymalnie wykorzystujemy powierzchnię, aby jak najlepiej spełniała swoją funkcję, zarówno użytkową jak i estetyczną.

Zmiany lokatorskie

Jeśli Twoje przyszłe lokum jest jeszcze przysłowiową “Dziurą w ziemi” możesz dokonać zmian lokatorskich u dewelopera. Lepiej to zrobić wcześniej niż później i przystosować lokal do swoich potrzeb. Przygotujemy dla Ciebie dokumentację zmian układu ścian oraz połączeń wodnych i elektrycznych.

Lokale usługowe i biura

Śledząc stale trendy we wzornictwie oraz pracując czynnie w brandingu wiemy, jak zaprojektować wnętrze, które dobrze pokaże charakter danej marki, produktu czy usługi, budując tym samym pozytywne skojarzenia z marką.

Nie daj się ograniczyć wyobraźni!

Przekształcamy marzenia w rzeczywistość

Czy projektowanie jest pasją? Odpowiedzieć na to pytanie można tylko w jeden sposób, gdyż nikt kto projektuje nie może robić tego nie wkładając w to serca. Tylko wówczas połączenie oczekiwań i wizji klienta z doświadczeniem projektanta wydobędzie ten projekt ze strefy marzeń. Wciąż rozwijająca się technologia i ogromne możliwości materiałów, dają praktycznie nieograniczone pole, w tworzeniu dowolnej przestrzeni, i zamierzonych efektów.

ETAPY PRACY

Dokumentacja i inwentaryzacja

Nasze pierwsze spotkanie ma na celu omówienie oczekiwań klienta, ustaleń dotyczących całej współpracy, terminów oraz wstępnej wyceny. Dokonujemy pomiarów na obiekcie lub pracujemy na istniejącej dokumentacji.

Określenie stylistyki wnętrza

W kolejnym kroku wysyłamy wstępne inspiracje stylu wnętrza, aby określić kluczowe kwestie dotyczące upodobań klienta oraz zbudowania przestrzeni spełniającej swoje zadanie estetyczne i funkcjonalne

Koncepcja i funkcja

Na rzutach przygotowujemy propozycję rozwiązań funkcjonalnych i użytkowych, przebudowy ścian działowych, rozmieszczenia elementów stałych w pomieszczeniach kluczowych jak kuchnia i łazienka, oraz wstępny układ mebli w pozostałych pomieszczeniach. Na tym etapie proponujemy również wzory materiałów wykończeniowych na podłogi, ściany i stropy.

Wizualizacja

Wizualizacja jest efektem naszych ustaleń dająca najlepszy podgląd jak wybrane materiały zagrają we wnętrzu. Po zaakceptowaniu przez klienta wizualizacji, oraz proponowanych materiałów realizujemy projekt wykonawczy

Projekt wykonawczy

W skład projektu w zależności od ustaleń początkowych wchodzą rzuty i przekroje dla poszczególnych pomieszczeń, rzuty sufitów, rozmieszczenie elektryki, rozkład podłóg oraz rysunki mebli do zabudowy.

Realizacja i nadzór

Na terenie Bielska – Białej i okolic jest możliwy nadzór na budowie. Możemy zaproponować również wykonawców i producentów, z którymi na stałe współpracujemy. Na zlecenie klienta możemy również zająć się zakupami poszczególnych elementów do wnętrza. My robimy zamówienie, a faktury przesyłamy do klienta. Lista propozycji gdzie klient może zamówić poszczególne meble i akcesoria jest dołączona do dokumentacji technicznej. Klient może więc zamówić je sam lub zlecić je nam.