Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

O mnie

Duoform / O mnie

Witaj w duoform – mojej e-pracowni. Mam na imię Małgorzata – jestem architektem wnętrz oraz webdesignerem. Ukończyłam studia na obydwu kierunkach zarówno architektury wnętrz jak i grafiki. Mam wieloletnie doświadczenie (od 2007r.) nabyte podczas pracy w branży architektury i równolegle pracując w sektorze IT (e-commers oraz agencje reklamowe)

Skąd takie połączenie i co mogę dzięki temu zaoferować? 

Prawda jest taka, że projektowanie jest umiejętnością wszechstronną. Jeśli znasz zasady, masz wyobraźnię i dobry warsztat możesz zaprojektować praktycznie wszystko. Ja nie potrafiłam zdecydować, a już na pewno zrezygnować ani z architektury ani z grafiki. Postanowiłam więc połączyć te dziedziny i stworzyć usługę kompleksową czyli branding wnętrz. W Polsce jest to nowość. Projektując lokale usługowe zazwyczaj inwestor musiał od każdej rzeczy zatrudniać inną osobę. Architekta, agencje reklamową, grafika, poligrafię. Różne rzeczy wychodziły z tych połączeń. Każdy miał swoja wizję. Koniec końców projekt nie zawsze był spójny, style pomiędzy lokalem a brandingiem mieszały się ze sobą i tworzyły swoisty misz masz. Ludzie lubią spójność, klienci ją doceniają. To ta spójność i atmosfera jaką tworzy miejsce – zapamiętują. Dlatego właśnie powstało duoform.

Jak coś jest od wszystkiego to jest… 

Pewnie tak jest, jeśli jeden człowiek robi to na czym się nie zna. Jeśli myślisz, że zaprojektuję lokal jednocześnie kodując Ci stronę internetową albo sklep to się mylisz 🙂 Duoform to także wspaniali ludzie z którymi współpracuję, stale się rozwijamy i wciąż powiększamy naszą współpracę. Jednak mamy swoich zaufanych ludzi z różnych branż, którzy wykonują swoje zadanie DOBRZE, a nie tylko je wykonują. Ja projektuję wnętrza oraz cały brand wizualny, podobnie stronę. Po Twojej akceptacji nadzoruję pracę innych nad naszym projektem. Więc możesz mieć pewność, że nic tam nie będzie dziełem przypadku. Szukamy aż znajdziemy. Pamiętaj, ma być pięknie!

A co z marketingiem?

My przygotowujemy Ci start, a w miarę rozwoju pozostałe materiały. Nie zajmujemy się tym co agencje reklamowe, czyli nie prowadzimy za Ciebie fb ani instagrama, ale możemy dla Ciebie przygotować spójną identyfikację, dzięki której możesz poprowadzić część rzeczy samodzielnie, lub przekazać te materiały agencji. np. szablony postów, landing page, ofertówki itd. Wszystko nadal zgodne z brandem marki. 

Zatem drogi czytelniku – jak mogę Ci pomóc?

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości