Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sollicitudin, tellus vitae condimentum egestas, libero dolor auctor tellus, eu consectetur neque.

Press enter to begin your search

W zgodzie z UX

WEBDESIGN

„Grafika ma dwa cele – ma być ładna, ale przede wszystkim sprzedawać„Obecnie nie ma większego pola reklamowego, niż Internet. Jeśli chcesz, by Twoja reklama zyskała duże zainteresowanie, musisz dać odbiorcom coś więcej: przekonaj ich wartościową treścią i efektownym obrazem. Powiedz nam, co chcesz przekazać poprzez reklamę,
a my opowiemy o tym Twojej grupie docelowej! ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ:

Strony firmowe

Ładna i funkcjonalna strona internetowa jest główną wizytówką firmy, a bez dobrego pozycjonowania i promowania w całej przestrzeni sieci praktycznie nie ma szans na zdobycie szerszego grona odbiorców. W Duoform projektujemy strony www, zachowując idealną harmonię między użytecznością, estetyką i funkcją. Budujemy dla Ciebie rozpoznawalną stronę w zgodzie z przekazem jaki niesie marka.

Sklepy internetowe

Prężny sektor e-commerce nie próżnuje. Stale zmieniające się trendy użytkowania, ogromna konkurencja w praktycznie większości branż sprawia, że coraz trudniej przykuć uwagę klienta. Jeżeli chcesz aby Twój sklep był przyjazny dla użytkownika, w czytelny sposób pokazywał Twoje produkty, oraz klienci nie kojarzyli go jako „jednego z wielu” z przyjemnością zaprojektujemy go dla Ciebie.

Portale

Kołem napędowym portalów są wartościowych artykuły. Duża ich ilosć sprawia, że ludzie chętnie go odwiedzają. Istotą portalu jest więc, aby zbudowany był w sposób czytelny, a każdy użytkownik w szybki sposób znalazł informacje, których potrzebuje i błyskawicznie opanował poruszanie się po nim. W Duoform przygotujemy w porozumieniu z Tobą plan portalu, który zbierze wokół niego społeczność Twojej grupy docelowej.

Co otrzymasz w ramach naszego projektu?

Czytelny przekaz

klient łatwo odnajdzie na stronie wszystkie potrzebne informacje

dostosowanie pod UX

strona będzie intuicyjna i łatwa w nawigacji

responsywny webdesign

strona zachowa funkcjonalność zarówno w podstawowej wersji, jak i na urządzeniach mobilnych

optymalizacja SEO

strona zostanie przygotowana do wysokiego pozycjonowania w wyszukiwarkach

estetyka

projekt będzie zgodny z aktualnymi trendami graficznymi

target

strona zostanie przygotowana graficznie i użytkowo dla Twojej grupy docelowej

Banery reklamowe

Czytelny, gustowny baner zawsze zwróci uwagę odbiorców – zarówno na stronie ofertowej, jak
i w szerszych kampaniach reklamowych. Warto przygotować je tak, by wyeksponować oferowany produkt, a także główne założenia marki. Elegancka klasyka, kolorystyczne szaleństwo czy eklektyzm? Powiedz nam, jak chcesz być widziany – zrobimy wszystko, by baner cieszył oko i skutecznie sprzedawał!

Landing page

Dobra „strona lądowania” ma tylko jeden cel: maksymalny wzrost konwersji, a więc założonych przez Ciebie reakcji odbiorców. Chcesz nakłonić klientów do zakupu produktu, udziału w badaniu opinii, zapisu na newsletter? Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie projekt w pełnej zgodności z zasadami UX. Fantazja grafika nie wpłynie na czytelność przekazu: dobry landing page nie pozostawi klientowi wątpliwości co do dalszego działania – oczywiście, zbieżnego z Twoją intencją!

Mailing

Mailing to kolejna siła Internetu; aby jednak nie wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku, należy
umieć jej używać. Nikt nie lubi bezwartościowego spamu, zalewającego skrzynki odbiorcze. W Duoform wiemy, że można inaczej! Newsletter naszego projektu przykuje uwagę perswazyjnym nagłówkiem i udostępni wszystko, co najlepsze w Twojej ofercie, za pomocą jednego kliknięcia myszki. Prosto, szybko, skutecznie: im więcej przejść na Twoją witrynę, tym lepsze wyniki sprzedaży.

Grafiki na portale społecznościowe

Media społecznościowe tętnią życiem, a sprawna komunikacja w tych kanałach to najkrótsza droga do integracji między marką i jej odbiorcami. Chcesz dobrze poznać swoich klientów i zaprzyjaźnić się z nimi? Nie zwlekaj z założeniem kont firmowych na Facebooku i Instagramie. Zdjęcie profilowe, zdjęcia w tle i posty na tablicy poinformują fanów o wszystkim, co ważne w życiu marki. Grafiki będą estetyczne, czytelne i spójne z całością identyfikacji wizualnej.

Banery pod kampanię Google Adwords

Nieważne, czy dopiero startujesz ze swoją działalnością, czy też prowadzisz dobrze prosperującą firmę – kampania Google Adwords jest podstawowym narzędziem wyszukiwania marki w Internecie. W Duoform stworzymy dla Ciebie komplet banerów, zgodnych z identyfikacją wizualną marki. W ten sposób potencjalni odbiorcy skutecznie wychwycą ogłoszenia, a w dalszej perspektywie bezbłędnie skojarzą je z Twoim brandem.